Öğretmenler Günü Hediyeleri Fikirleri – Fikirler

Yaklaşan 24 Kasım 2022 öğretmenler günü hediyeleri öncesinde öğrenciler bir hediye alma heyecanında. En iyi veya en tatlı hediyeyi almak için fikir arayışında. Bende tavsiye edebileceğim bir kaç öğretmenler günü hediyeleri fikrimi siz öğrencilere veya velilere sunmak istedim. Umarım öğretmenler günü için hediye seçiminize katkıda bulunabilirim.

Öğretmene İsme Özel Hediye Seti

Siyah bir çanta içerisinde Kupa, kalem ve metal kutuda madlen çikolata. Metal kutu üzerine öğretmenin ismi yazılıyor. 23 Adet madlen çikolata ve metal kutu üzerinde Öğretmenler gününüz kutlu olsun + öğretmenin ismi yer alıyor. Çok şık bir öğretmenler günü hediyesi. İncelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Kendi Fotoğrafınız ile Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmeninizin veya sınıfınızın fotoğrafı ile baskılı metal kutuda 32 adet madlen çikolata en tatlı öğretmenler günü hediyesi olacaktır. İncelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Special Çikolata ile Öğretmenler Günü Hediyesi

16 adet göze yerleştirilen birbirinden leziz special çikolatalar kapağında Öğretmenler gününüz kutlu olsun tasarımlı kutuda gönderilmektedir.

Atatürk Temalı ile Öğretmenler Günü Hediye Seti

Metal kutuda 32 adet madlen çikolata, ajanda ve kupa ile öğretmenler günü hediyesi. Hepsi Atatürk temalı hoş bir hediye.

Atatürk Temalı Kupada ile Öğretmenler Günü Hediye Çikolata

Kupa içerisinde 150g Sütlü-Bitter Piramit Çikolata bulunmaktadır.

En Beğenilen Öğretmenler Günü Hediyesi

Metal kutu kapak üzerine “Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” mesajı Çikolataların üzerine ise “Öğretmenler! Yeni Nesil Sizin Eserinizdir.” mesajı bulunmaktadır.

Diğer tüm öğretmenler günü hediyeleri fikirlerini görmek için tıklayınız.
2 Beğeni

Yorum yapın