En İyi VPN Hizmeti Nasıl Seçilir?

VPN, bilgisayar korsanlarını ve dolandırıcıları ağınızdan uzak tutan temelde güvenli bir bağlantı sağlayan Sanal Özel Ağ’ın kısaltmasıdır. Şu anda kullanımda olan iki VPN teknolojisi vardır: uzaktan erişim VPN’leri ve siteden siteye VPN’ler. En iyi VPN hizmetlerinin seçimiyle ilgili bazı yararlı ipuçları vermek yerine ayrıntılarına girmiyoruz.

Küresel pazarda çeşitli VPN servis sağlayıcılarının eksikliği yoktur, ancak aralarından en iyi servis sağlayıcının nasıl elde edileceği biraz zorlu bir iştir. Tek bir yanlış karar, sizi kişisel bilgilerinizi veya önemli kimlik bilgilerinizi kaybetme riskine yaklaştırabilir. Aralarında, e-posta adreslerinizi, banka veya kredi kartı bilgilerinizi çalmak gibi kötü niyetli dolandırıcılar olan çok az kara koyun vardır. Bu nedenle, güvenilirliklerini bilmeden en iyi seçimi yapmak kolay bir iş değildir. Birleşik Krallık’taki en iyi hizmet sağlayıcılardan bazıları şunlardır; Pure VPN, Hideamyass, Strong VPN, IAPS VPN ve Express VPN vb.

Akıllıca ve doğru bir karar vermek için çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmak gerekir. Bazı önemli ve kilit faktörler, güvenlik türünü, bu tür hizmetlerin sunduğu anonimliği ve müşteri destek hizmetlerini içerebilir. Bunun yanı sıra, sorunsuz medya akışı uzmanlığını kolaylaştırıp kolaylaştırmadığını ve sunup sunmadığını da kontrol etmelisiniz. Bu tür birçok iyi hizmet sağlayıcı, hizmetlerinin kalitesi hakkında size bir kontrol sağlamak için deneme süresi sunar ve size para iade garantisi sunar. Ayrıca kullanıcılarına dedicated IP sağlayıp sağlamadıkları da kontrol edilmelidir.

Peki İngiltere’deki en iyi VPN hizmetini almanın faydaları nelerdir? Gerçekten de bunlardan kesin olarak yararlanmaya karar vermenize yardımcı olabilecek pek çok şey var. İngiltere merkezli bir VPN hizmeti almak, dünyanın hangi bölgesinde ikamet ediyor olursanız olun BBC iplayer, Zatoo ve ITV gibi çeşitli ünlü İngiltere internet TV kanallarını isteğe bağlı olarak izlemenize olanak tanır. Birisi, kullanıcının sosyal medya siteleri gibi çeşitli hizmetlere erişimini yasaklayan bir bölgede yaşıyorsa, Birleşik Krallık’ta herhangi bir iyi hizmeti kullanarak özgürlüğünü geri alabilir. En iyi hizmet aynı zamanda tam tarih şifreleme imkanı da sağlar. Orijinal IP’yi sunucuları tarafından oluşturulan Birleşik Krallık tabanlı IP ile maskelerler.

Çeşitli özelliklere sahip çeşitli VPN planları vardır. Gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak hangi planın sizin için en uygun olduğu size bağlıdır. Normal sorun, çeşitli planlardaki sınırlı bant genişliği olabilir. Artık sabit bant genişliğine sahip olarak kullanımınızda kısıtlanmak istemiyorsanız, sınırsız bant genişliğine sahip VPN hizmetlerini fark etmeye çalışmalısınız. Size biraz pahalıya mal olabilir, ancak VPN plan limitlerinizi aşmanın eşiğinde olup olmadığınızdan bağımsız olarak endişelenmenize gerek kalmaz.

Yorum yapın