Örnek Çelik Ev Projesi (220 M² 3+1) – Emlak Konut İnşaat

Toki arazi projesi gündemde olunca akıllara arazinin içine yapılacak ev geliyor. Zira çekilişte arazi işiniz kesinleştiğinde bir şart var. Oda 1 yıl içinde kaba inşaata başlanması. Tabi bu süreç devletin o bölgeye elektrik ve suyu bağlaması ile başlayacak. Bende yakından bu olayları takip ettiğim için en hızlı hangi ev tipi inşaa edilebilir şeklinde bir arayışa girdim. Arsa bana kalacağından değil. Hayal işte :slight_smile: Hey neyse.

Prefabrik veya çelik ev olabilir diye düşünürken bir firmanın projeleri hoşuma gitti ve paylaşmak istedim. 3+1 220 M² lik bir proje. 2 Katlı villa projesi aşağıdadır. Sizce toki arsalarına prefabrik veya çelik ev mi yapmak ideal olur yoksa betonarme mi?

Kaynak : Oska Çelik Ev
2 Beğeni

Betonarme ev her zaman daha sağlam, izolasyonlu ve uzun vadeli olacaktır, Lakin prefabrik veya çelik evlerin de kendine göre bir çok avantajı var. size tavsiyem gidip 2 katlı bir çelik evi deneyimlemenizdir. Hızlı inşa edilmesi açısından yakın zamanda devletin arsa projesi sebebi ile çelik evlerin satışlarında bir pik göreceğimiz düşüncesindeyim.1 Beğeni

Yorum yapın