iPhone’a Film İndirme İşlemi Nasıl Yapılır? – Yazılım

iPhone’a film indirme işlemi nasıl yapılır? iPhone telefonlarında film indirme programı arayanlara en iyi çalışan uygulamaları listeliyoruz. Bu uygulamalar üzerinden dilediğiniz filmi telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu programlarla film keyfini farklı bir hale geliyor. iOS cihazlarda film indirme işlemi bazı zamanlarda kullanıcıları zorlayabiliyor. Apple’in yazılım politikaları nedeniyle iPhone telefonlara APK gibi özel dosyalar kurmak oldukça zor oluyor. iPhone telefonlarınıza film indirme işlemlerini gerçekleştirmek için iOS cihazlarına kurulabilecek uygulamalar yüklemek gerekiyor. Yazımızda sizlere en popüler iPhone film indirme programlarını sunuyoruz.

Crackle

Crackle genel hatlarıyla Amazon Prime ve Netflix gibi çalışan platformlardan bir tanesidir. Crackle, diğer platformların aksine herhangi bir ücret talep etmiyor. Sony tarafından geliştirilen bu platformu telefonunuza indirebilir ve içerisinde bulunan filmleri indirebilirsiniz.

Movies Found Online

Movies Found uygulaması iPhone üzerinden kolayca erişilen platformlardan bir tanesidir. Bu platform üzerinde yüzbinlerce içerik bulunuyor. Geniş kütüphanesi bulunan Movies Found Online üzerinden film indirme işlemini yapabilirsiniz.

Turbodl

Turbodl genel olarak müzik indirmek için kullanılıyor. Dilerseniz uygulama üzerinden filmde indirebilirsiniz. Turbodl uygulamasını AppStore ’da bulamıyorsanız “offline browser” şeklinde arama yapabilirsiniz.

UC Browser

UC Browser bir internet tarayıcısıdır. Bu tarayıcı üzerinden iPhone kullanıcıları diledikleri dosya, film ve müzik indirme desteğinden de yararlanıyor. UC Browser ’ı iPhone telefonunuza indirdikten sonra indirmek istediğiniz içeriğin URL’sini yapıştırın. Daha sonra gerekli adımları takip ederek videoları kolayca indirebilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri daha sonra tekrar izlemek isterseniz favori bölümüne alabilirsiniz.

iPhone’a film indirme işlemi nasıl yapılır? Yazımızda bulunan adımları takip ederek video indirme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Doğru adımları takip ederek iPhone telefonlarınız film indirebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Günümüzde internet ve akıllı telefonlar hayatımızın her alanında bizlerle beraber oluyor. Günlük hayatında zaman geçirmek isteyenler film izlemeyi tercih ediyor. Eğer iPhone marka telefonlarınıza film indiremiyorsanız bu adımları takip edebilirsiniz. iPhone kullanıcıları için hazırladığımız bu yazı sayesinde ücretsiz olarak film indirme olanağı bulabilirsiniz. Böylece ekstra ücret ödemenize de gerek kalmayacaktır.
2 Beğeni

Yorum yapın