Büyük Dosya Göndermek İçin 5 Servis ve Program – Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden büyük dosya göndermek bazen gerçekten zahmetli bir iş olmaktadır. Daha az yer kaplayan fotoğraflarda sıkıntı olmasa da boyutu GB olan videolar ya da başka dosyalar için sorun oluşturmaktadır. Mesajlaşma uygulamaları ve mail servislerinin dosya boyutu sınırlaması nedeniyle bazı dosyalar gönderilmemektedir. Bu problemi çözmek için ise büyük dosya göndermek için 5 servis ve program konusunda bilgi almaktır. Dosya transfer sitesi olarak da bilinmekte olan bu servisler kullanıcıları boyut sınırlamasından kurtarmaktadır.

En İyi Dosya Transfer Web Siteleri Şu Şekildedir

We Transfer

Büyük dosya gönderme konusunda öne çıkan servislerin başında gelmektedir. Ücretli ya da ücretsiz şekilde iki farklı sürümü bulunmaktadır. Android ve IOS olmak üzere Mac için de özel uygulamaları vardır. Windows kullanıcıları sadece web sitesi aracılığıyla büyük dosya gönderimi yapabilmektedir. Ücretsiz sürümde 2 GB için izin verilmekte dosyaları parola ile korumak için de ücretli sürüm gerekmektedir.
We transfer kullanmaya başlamak için tıklayınız.

File Dropper

Yüksek boyutlu dosyaları göndermek amacıyla kullanılacak olan servislerden biridir. Ücretsiz büyük dosya nasıl gönderilir? Sorusunun yanıtı olarak File Dropper servisi söyleyebiliriz. 5 GB’a kadar dosya gönderilmesine izin vermektedir.
File Dropper hizmeti için tıklayınız.

Mega

Büyük dosya göndermek için kullanabileceğiniz en iyi servislerden biri de Mega’dır. Ücretli ve ücretsiz olacak şekilde 2 ayrı sürümü bulunmaktadır. 50 GB ücretsiz depolama alanı bulunmaktadır. İki faktörlü kimlik doğrulama sayesinde hesabınızı koruma altına almanız da mümkündür.
Mega için tıklayınız.

Surgesend

Büyük dosya gönderme işlemini kolaylıkla yapabileceğiniz bir diğer servistir. Ücretsiz sürümle 3 GB dosyalar gönderilirken ücretli olanla 50 GB’a kadar yükselmektedir. En iyi büyük dosya gönderme yöntemleri içinde bu serviste çok tercih edilmektedir.
SurgeSend için tıklayınız.

Lifebox Transfer

Büyük dosya gönderme servislerinden biri olan Lifebox Turkcell’in geliştirmiş olduğu servislerdendir. Ücretsiz olarak kullanılabilecek olan bu servis ile en fazla 5 GB büyük dosya gönderilmektedir. Göndermek istediğiniz dosyayı Lifebox’a yükleyip göndermek istediğiniz kişinin e – posta adresini yazıp iletmelisiniz.
Lifebox Transfer için tıklayınız.

Büyük dosya göndermek için 5 servis ve program sayesinde işlerinizi daha kolay ve pratik şekilde halletmeniz mümkün.
3 Beğeni

Upload sektöründe We transfer en iyidir.2 Beğeni

Yorum yapın