MHRS Yeni Şifre Nasıl Alınır? – Nasıl Yapılır?

MHRS Randevu sistemine uzun süre giriş yapmadıktan sonra birçok insan şifresini unutabiliyor. MHRS Şifre değişikliği için MHRS Ana sayfasına girdikten sonra sayfanın sağ üst kısımlarında yer alan “Randevu Al” yazısına tıklayıp işlemlerinize devam edin. Şifrenizi hatırlamadığınızdan dolayı “Şifremi Unuttum” butonuna bir defa tıklayın ve hemen sonra karşınıza üç adet şifre yenileme yöntemi çıkacaktır.

Sistemdeki güncel telefon numaranızı halen kullanıyorsanız sms ile parola değiştirme seçeneği ile çok kısa bir zaman yeni şifrenizi alabilirsiniz.

E-posta ile şifre yenileme seçeneğine tıklarsanız mailinize yeni şifreniz gönderilmiş olacaktır.

Son yöntemde ise size, kayıt olurken seçmiş olduğunuz fotoğrafın hangisi olduğu sorulacaktır. Buradan doğru resmi seçtikten sonra yine kayıt olurken seçtiğiniz gizli soru karşınıza çıkacak. Doğru bilgileri girdiğiniz zaman yeni şifreniz ekranınıza gelecektir.

Şifrenizi sıfırladıktan sonra hemen sisteme giriş yapabilir ve işlemlerinize kısıtlama olmadan devam edebilirsiniz. Sisteme girdikten sonra kendi istediğiniz ve aklınızda kalacak bir şifre değişikliği yapabilirsiniz. Şifrelerinizi bir yere not almayı unutmayınız. Eğer bu yöntemleri deneyip yine de yeni şifre alamıyorsanız ALO 186’yı arayarak destek talep edebilirsiniz.
1 Beğeni

Yorum yapın