GigaMan Servisi – Gigaman ile Hızlı Servis Parmaklarınızın Ucunda!

İşletmelerin sahibi ve yöneticisi olan çoğu kişi, sıradan kullanıcıların ihtiyaç duyduğunun çok ötesinde bağlantı gereksinimlerine sahiptir. Belirli bir süre içinde daha fazla hizmet üretmek ve daha sonra hizmetlerinden daha fazla kar elde etmek için iş ağlarının hızlı bağlantılara ihtiyacı vardır. Artık çeşitli servis sağlayıcılar tarafından sunulan bu kadar çok hizmet olduğuna göre, pek çok hizmet arasından hangisini seçmelisiniz? GigaMAN hizmetini henüz duymadıysanız, okumaya devam etmelisiniz!

GigaMan, bir metropol alanındaki Yerel Alan Ağlarımızı veya LAN’larımızı birbirine bağlayan bir Ethernet hizmetidir. Özel ve güçlü bir noktadan noktaya fiber optik hizmetidir. GigaMAN, LAN’ınızla aynı iletim protokolünü kullanır ve tesisleriniz arasında çeşitli verileri aktarırken kurumsal LAN hızlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve tam olarak yararlanmanıza olanak tanır.

Denediğiniz hizmetlerden memnun kalmadıysanız bırakın GigaMAN iletim hızıyla sizi şaşırtsın. GigaMAN hizmeti, 1 Gbps’ye kadar çok yüksek bir hızda veri iletmenizi sağlar! GigaMAN, normal DS3 hizmetinden yirmi iki kat daha hızlıdır!

GigaMAN hizmeti, mevcut gigabit Ethernet anahtarlarınızı özel tek modlu fiberlerle bağlamanıza olanak tanır. Her sınır noktasında, AT&T gibi sağlayıcılar, NTE veya ağ iletim ekipmanı olarak hizmet verecek özel fiber tekrarlayıcılar kurar. GigaMAN için ekipman arabirimi, tek modlu veya çok modlu fiber kablo için standart çubuk ve tıklama veya SC bağlantısıdır.

GigaMAN’in standart özellikleri nelerdir? 1000Base-SX ve 1000Base-LX kullanır! Peki faydaları nelerdir? GigaMAN performansı, ürün stabilitesinin yanı sıra servis yetenekleri, iş sürekliliği, ürün derinliği ve nefes sağlar.

GigaMAN hizmetinin çevikliği dikkate alınması gereken bir şeydir. 512K’dan 10G’ye ve üzeri bant genişliği gereksinimlerine sahip kablolu ve ağ üstü uygulamaları entegre eder; kolayca ölçeklenebilir bant genişliği gerektiren uygulamalara sahiptir; mevcut veri uygulamalarınızın büyümesine izin verir; ve kullanımı kolaydır!

GigaMAN hizmetine geçerseniz, ağınızı kolayca kontrol edebileceksiniz! Ağınızı 7/24 izleyebilecek; iş maliyetlerinizi ve mevcut yatırımlarınızı yönetin; ve son mil uygulaması için bant genişliğini uzatın. Gecikme, güvenlik ve tıkanıklık gibi hizmet düzeyi tercihlerinin yanı sıra ağı yönetmeniz, hizmetle yapabileceğiniz kontrolün bir parçasıdır.

GigaMAN servisiyle ilgileniyorsanız ve servis sağlayıcınız olarak AT&T’yi seçerseniz, devreniz AT&T mühendisleri tarafından tasarlanacak ve mevcut ve öngörülen ağ ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilecektir. Aynı fiber çifti üzerinden birden fazla devre iletmek ve müşteri giriş olanaklarını korumak için WDM’yi kullanabilirsiniz; kenar izlemeyi desteklemek için tesis içi pasif ağ ekipmanı kullanabilir ve uç izlemeyi desteklemek ve sinyali genişletmek ve/veya belirtilen arabirimi sağlamak için yerinde akıllı ağ ekipmanı kullanabilirsiniz. AT&T temsilcisi ayrıca sağladığınız alan, kanal, güç vb. için gereklilikleri sağlayacaktır.

Ne için bekliyorsun? GigaMAN servisi, denemeniz gereken bir şey! Şimdi sahip ol!

Yorum yapın