Arçelik TV’ye iPhone Telefon Nasıl Bağlanır? – Akıllı Telefon

Arçelik TV’ye telefon bağlamak gerektiğinde son derece basit bir şekilde iPhone’unuzla çektiğiniz fotoğrafları ve videoları TV’nizde görebilirsiniz. Peki Arçelik TV’ye telefon bağlamak istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin, bunları bilgisayarınıza aktararak veya USB belleklere kaydederek zaman kaybetmenize gerek yok. “iPhone” cihazınızı doğrudan TV’ye bağlayabilir ve en sevdiğiniz içeriğin keyfini TV’de çıkarabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken doğru araçları kullanmaktır. Bunların ne olduğunu ve ardından iPhone’u TV’ye nasıl bağlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, size birazdan vereceğimiz talimatları okuyun. Harcayacak biraz para olacak ama buna kesinlikle değecek.

Telif hakkı nedeniyle, bazı ödemeli TV uygulamaları (örneğin Sky Go), içeriğin iPhone’dan TV’ye iletilmesini yasaklar. Bununla birlikte diğerlerinin bu tür bir sınırı yoktur. Ancak içeriğin jailbreak’li telefonlarda görüntülenmesini engeller. İçeriği TV’nize iletmek için bir kablo veya cihaz satın almadan önce iyice bilgilenmenizi tavsiye edilir.

iphone’u Kablo Olmadan Tv’ye Nasıl Bağlarsınız?

Elimizdeki en uygun çözümle başlayalım; bu, bazı kullanımı kolay protokolleri ve donanım aygıtlarını kullanarak iPhone’u Arçelik TV’ye kablosuz olarak nasıl bağlayacağınızdır. Bunun için cihazınızın modeli önemlidir. Genelde Smart TV’lerde sorunsuz bir şekilde bu bağlama işleminin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır.

Eski tip TV’lerde bu imkansız mı? Tabi ki değil. Ama birçok ek malzeme gerekeceği için daha fazla aparat kullanarak cihazınızı televizyona bağlamanız gerekebilir.

iPhone’u Smart TV’ye Bağlama

Bir Smart TV’niz varsa, başka bir ürün satın almak zorunda kalmadan Arçelik TVye telefon bağlayabilmeniz için iyi bir şans var. Ancak gerekli bir ayrım yapılmalıdır.

iPhone ile %100 bağlantıdan yani harici cihazlara başvurmadan yararlanmanızı sağlayan televizyonlar, Apple’ın AirPlay 2 teknolojisinin içlerine entegre edildiğini gösteren Works with Apple AirPlay etiketi ile işaretlenmiş televizyonlardır.

AirPlay, iPhone, iPad veya Mac’inizden başlayarak hedef cihaza (bu durumda TV’ye) gecikme veya engelleme olmadan video ve ses akışları göndermenize olanak tanıyan bir Apple kablosuz teknolojisidir. Wi-Fi ağı üzerinden çalışır. Böylece Arçelik TVye telefon bağlayarak, iPhone / iPad / Mac ekranını yansıtmanıza / genişletmenize izin verir.
3 Beğeni

İphone hemüz hiç bir tvde yansıtabilmiş değilim. Androidler bu konuda çok şanslı.2 Beğeni

Yorum yapın